Service - not only technical...

(Čeština)

Služby a práce spojené s našimi obchodními aktivitami jsou poměrně široké. Informujte se o možnostech řešení Vaší potřeby nebo požadavku. Kontaktujte nás!

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis a podporu výrobků značky Noritsu pro Českou republiku a Slovensko zajišťuje firma VERITEK Czech Republic s.r.o.

Adresa: Přístavní 531/24, Praha 7 – Holešovice, PSČ: 170 00.
Telefon: +420 296 837 105
Email: servis@veritekglobal.eu

Stěhování a doprava minilabů

Firma NORITEK nabízí služby zprostředkování při zajištění stěhování a dopravy minilabů po celé EU.

Ocenění minilabů

Firma NORITEK nabízí služby zprostředkování při zajištění ocenění Vašeho minilabu nebo jiného zařízení, a to jak běžným odhadem tržních cen, tak i soudním znalcem.

Financing

(Čeština)

Pro naše zákazníky hledáme nejlepší řešení. Snažíme se vždy najít nejvhodnější model financování pro Vaše potřeby. Profinancování investic do našich technologií obvykle podporuje leasingová společnost.

Spolupracujeme s ČSOB Leasingem, UniCredit Leasingem a Raiffeisen Leasingem. Ovšem financování si samozřejmě můžete zajistit přes Vaše zdroje nebo banky a finanční instituce.

Consultation

(Čeština) Nově nabízíme konzultace a poradenství v oblasti obchodu, služeb a marketingu. Pomůžeme Vám se získáním potřebných informací a dat pro Vaše podnikání. Můžeme Vám pomoci v rozsahu od představ a plánů, přes podnikatelský záměr a budování firmy, až po podporu růstu, zhodnocení a případná úsporná opatření.

Vše samozřejmě na profesionální úrovni a s prokazatelnými výsledky.

Tenders

(Čeština)

Chcete se zúčastnit soutěže nebo výběrového řízení?

Nevíte jak na to?

Hledáte vhodné řešení?

Potřebujete pomoci?

Jsme tu pro Vás! Kontaktujte nás!